
Indoor Water Fall Application: Pool
Price: 15930.00 INR / Piece
(13500.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
15930.00 INR / Piece
Weight :
1.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Type | Other |
| Application | Pool |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 6 feet |
| Usage | Home Decor Indoor and Outdoor Water Falls |
| Delivery Time | 1 Days |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Breadth | 1.00 cm |
| Pkg Box Length | 1.00 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| GSTIN | 18% |
| Mop | 1 |
| Price | 13500.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 5 |
| Pkg Box Height | 1.00 cm |
| Shipping Type | actual |
| Price Type | fixed |
| Weight | 1.00 Kilogram |
| Brand Name | louis |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| MRP | 15930.00 INR |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AGHPJ9785E1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AGHPJ9785E1ZZ
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Rajesh Jain
Members since
4 Years
Address
N1/52, Phase 1, Budh Vihar, Delhi, Delhi, 110086, India
artificial water fall in Delhi
Report incorrect details


























