
Indoor Playzone Centre - Plastic Material, L15 X W10 Ft, Multicolor | Best Quality, Kids Friendly, Highly Durable, Safety First
Price: 127152.48 INR / Piece
(113529.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
138450.00 INR / Piece
Weight :
20.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Indoor Playground |
| Material | PLASTIC |
| Size | L20 X W20 FT |
| Installation Guideline | Indoor |
| Function | INDOOR PLAYZONE CENTRE |
| Age | 2-6 Years |
| Payment Terms | Paypal, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 5 Per Day |
| Delivery Time | 10 Days |
| Packaging Details | L20 X W20 FT |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 45.00 in |
| Price Type | fixed |
| Price | 113529.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 100 |
| Packsize | 1 |
| Weight | 20.00 Kilogram |
| Pkg Box Length | 240.00 in |
| Returnable | No |
| MRP | 138450.00 INR |
| GSTIN | 12% |
| Pkg Box Breadth | 240.00 in |
| Shipping Type | free |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Mop | 1 |
| Brand Name | KHELOKUDOO |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Usage/Application : indoor
Size/Dimension : L15 X W10 FT
Color : multicolor
Brand : KHELOKUDOO
Model : PZ-03
Condition : New
Features:
Best Quality Products available at cost effective rates.
Materials used are Kids friendly.
Safety factor of kids is the prime attraction in each products designed.
Best in segment anf Highly Durable.
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AATFK6038P1ZE
Certification
ISO 9001
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AATFK6038P1ZE
Nagpur, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr Yogesh Chugh
Members since
3 Years
Address
Warehouse No - 7, Behind Arco Road lines, Khadgaon Road, Wadi, Nagpur, Maharashtra, 440023, India
indoor play equipment in Nagpur
Report incorrect details


























