
Hdpe Extruder Machine
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Swastik
In Stock
Product Specifications
| Material | Steel |
| Motor Type | AC/DC |
| Lining Thickness | 4 mm |
| Power | 3 kW |
| Dimensions | 1.5m x 0.8m |
| Weight | 150 kg |
| Usage | HDPE pipe lining application |
| Features | HDPE lining, AC/DC motor, Compact design, Easy operation, Low maintenance |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
3
Establishment
1996
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rajkot, Gujarat
Proprietor
Mr. Girish Siddhapura
Address
Om Udhyognagar, Kotharia Ring Road, Near Khokhad Nadipal, Opp. Om Estate Street, Plot No.: 18/A, Rajkot, Gujarat, 360002, India
extruder machine in Rajkot
Report incorrect details

































