
Fully Automatic Residential Lifts - Material: Stainless Steel
Price: 1000000.00 INR / Unit
(1000000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
1000000.00 INR / Unit
Weight :
0.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Type | Lifts |
| Usage | For Passengers Loading |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | Hydraulic |
| Speed | 1 to 2 m/s m/s |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 20-25 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 10 |
| Brand Name | HUDA ELEVATORS |
| Shipping Rate | 1000000.00 |
| Price Type | fixed |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Length | 0.00 in |
| Shipping Type | flat_rate |
| MRP | 1000000.00 INR |
| Pkg Box Breadth | 0.00 in |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Price | 1000000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Height | 0.00 in |
| Unit Type | Unit/Units |
| Weight | 0.00 Tonne |
| Packsize | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
50
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36BDOPA9891F1Z4
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36BDOPA9891F1Z4
Hyderabad, Telangana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Masthan Ali
Members since
4 Years
Address
2, 202, Viceroy Sapphire Apartments Block-1, Akber Hills, Upper Pally, Pillar No 203, Rangareddy, Hyderabad, Telangana, 500048, India
residential lifts in Hyderabad
Report incorrect details


























