



Fully Automatic Liquid Filling Machine - High Precision Design, Efficient Filling Mechanism | Ideal For Liquid Products
Price: 531000.00 INR / Unit
(450000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
531000.00 INR / Unit
Weight :
450.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Liquid Filling Machine |
| Automatic Grade | Automatic |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 10-15 Days |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Type | free |
| Max Quantity | 10 |
| Stock Quantity | 10 |
| Weight | 450.00 Kilogram |
| Price | 450000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Height | 150.00 cm |
| Brand Name | Automatic Liquid Filling Machine |
| Unit Type | Unit/Units |
| Pkg Box Length | 170.00 cm |
| Min Quantity | 1 |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Breadth | 190.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Moq | 1 |
| Packsize | 1 |
| Returnable | No |
| MRP | 531000.00 INR |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24ABWFM2503P1ZR
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ABWFM2503P1ZR
Ahmedabad, Gujarat
Director
Mr Deepak Shah
Members since
7 Years
Address
B No. C-125 & 126, GROUND AND FIRST FLOOR, DARIAPUR, Ahmedabad, Gujarat, 380001, India
Liquid Filling Machines in Ahmedabad
Report incorrect details































