
Fire Alarm Panel - Steel/plastic, 300x200mm | 32 Module Support, Easy Installation, Location Pinpoint, Modbus Functionality, Reliable System
Price: 767.00 INR / Piece
(650.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
5
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 300x200mm |
| Material | Steel/Plastic |
| Power Supply | 230V AC |
| Sensors Supported | 32 |
| Communication | MODBUS |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Usage | Fire alarm system for residential, commercial buildings |
| Features | Fire detection, Location pinpoint, Easy installation, MODBUS support, 32 modules, Reliable system |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 3 Days |
| Packaging Details | According to products |
| Main Domestic Market | Maharashtra |
| Product Unit | 5 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | GOOD DEAL ENTERPRISE |
| Mop | 5 |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 25 |
| Packsize | 1 |
| Moq | 5 |
| Price Type | fixed |
| Price | 650.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| GSTIN | 18% |
| Minimum Ordered Packs | 5 |
| Minimum Order Quantity | 5 |
Company Details
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Dealer
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AQQPB8337B1ZV
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AQQPB8337B1ZV
Mira Bhayandar, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Ketan Hada Baria
Address
Shop No.02, 1St Floor, Amrut Industrial Estate, Opp. Shilpa Hotel, Bhayandar (East), Mira Bhayandar, Maharashtra, 401105, India
Report incorrect details







































