
Estrella Hi Wall Split Ac
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Split AC |
| Color | Silver |
| Cooling Capacity | 1-2 Ton |
| Refrigerant | R32 |
| Power Consumption | 1000-2000W |
| Dimensions | 950x280x200 mm |
| Weight | 15-25 kg |
| Usage | Home or office cooling, temperature control |
| Features | Cooling, Efficient, Quiet operation, Compact design, Easy install |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
45
Establishment
2000
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AOBPS5113H1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AOBPS5113H1Z7
Gandhinagar, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Shital Shah
Address
Office No. 201-204, 2nd Floor, A block, Swagat Rainforest 2, Opposite- Swaminarayan dham, Kudasan Gandhinagar, Gujarat, 382421, India
concealed split ac in Gandhinagar
Report incorrect details



































