
Electric Lunch Box - Plastic, 20x15x10cm, 1l Capacity | Heats Food, Keeps Food Warm, Portable Design, 12v Power, 40w Wattage
Price: 320 INR
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100
Brand Name :
Shiv Darshan Sansthan
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Power | 12V |
| Capacity | 1L |
| Dimensions | 20x15x10cm |
| Weight | 500g |
| Temperature | 60-80°C |
| Wattage | 40W |
| Features | Heats food, Portable design, Easy to use, Keeps food warm, Durable material, Convenient size |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Fabricator, Producer
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AEIPA1033K1ZX
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AEIPA1033K1ZX
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr Kamal Aggarwal
Address
Bangla Plot No-10, Pandav Nagar, Near Mother Dairy, Delhi, Delhi, 110092, India
electric lunch box in Delhi
Report incorrect details









































