
Electric Lighter By Om Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, Plastic |
| Dimensions | 7x4x2cm |
| Weight | 80g |
| Battery | Lithium |
| Charging | USB |
| Power | 5W |
| Color | Black |
| Features | Rechargeable, Windproof, Stylish, Durable, Safe, Portable, Convenient |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, OM ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Lighters & Smoking in bulk from OM ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Patna, Bihar
Proprietor
Mr Rajeev Kumar
Address
Shankar bagh, Munna Chowk, Near Sudda Doodh, Patna, Bihar, 800020 , India
cigarette lighters in Patna
Report incorrect details
































