
Residential Electric Lift Elevator - Material: Stainless Steel
Price: 600000.00 INR / Unit
(600000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
600000.00 INR / Unit
Weight :
1.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless Steel |
| Power Supply | Electric / Hydraulic |
| Mechanism Type | Dumbwaiter |
| Control Device | Calling Box |
| Safety Device | Safety Sensor |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 50 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Rate | 600000.00 |
| Mop | 1 |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 1.00 in |
| MRP | 600000.00 INR |
| Price | 600000.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 10 |
| Weight | 1.00 Tonne |
| Pkg Box Length | 1.00 in |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | MULTISTAR ELEVATORS |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Shipping Type | flat_rate |
| Unit Type | Unit/Units |
| Pkg Box Height | 1.00 in |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
35
Establishment
2014
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
36AXXPP8803E1ZW
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36AXXPP8803E1ZW
Hyderabad, Telangana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Suresh Pujari
Address
Building No. 1-881/1, Mothi Nagar, Kabeer Nagar, Hyderabad, Telangana, 500018, India
residential elevator in Hyderabad
Report incorrect details

































