
Doms Permanent Marker - Plastic Material, Pack Of 10 Markers | Multi-surface Use On Wood, Marble, Metal, Tiles, Glass, Leather, And Plastic
Price: 10.08 INR
(9.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
20.00 INR / Piece
Weight :
300.00 Gram
1 Pack Contains :
10
Minimum Pack Size :
50
In Stock
Product Specifications
| Color | Black,Red,Blue |
| Material | Plastic |
| Use | Wood,Marble,Metal,Tiles,Glass,Leather,Plastic |
| Weight | 200 Grams (g) |
| Payment Terms | Others |
| Delivery Time | 3 Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | (Pack of 1 Box in 10 Marker) |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| GSTIN | 12% |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 5000 |
| Max Quantity | 5000 |
| Min Quantity | 50 |
| Color | Black,Red,Blue |
| Moq | 50 |
| Product Unit | 50 Piece/Pieces |
| Mop | 50 |
| Brand Name | Doms |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Packsize | 10 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Height | 3.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Shipping Type | order_percent |
| Weight | 300.00 Gram |
| Pkg Box Length | 14.00 cm |
| Price | 9.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Breadth | 8.30 cm |
| MRP | 20.00 INR |
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Minimum Ordered Packs | 50 |
Product Overview
Key Features
Wood, Marble, Metal, Tiles,
Rexine, Glass, Leather, Plastic
Doms Permanent Marker
(Pack of 10 Marker pen In the Box)
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Wholesaler, Retailer
Employee Count
10
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07DGFPD7012D1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07DGFPD7012D1ZY
Delhi, Delhi
Manager
Mr Jeet Kumar
Address
C-466, J.J Colony, Sawda, Ghewra - Village, Delhi, Delhi, 110081, India
marker pens in Delhi
Report incorrect details






































