
Dome Cover
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Diameter | 20-30 cm |
| Height | 10-15 cm |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Finish | Polished |
| Usage | Food and vegetable covering |
| Compliance | Food safe |
| Features | Food preservation, Insect barrier, Easy to use, Keeps food fresh, Compact design |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
60
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AANFB8538K1ZU
Certification
IS0 9001:2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AANFB8538K1ZU
Palghar, Maharashtra
Accepts only Foreign inquiries
Exports Manager
Mr. Venkatesh Iyer
Address
Vardhaman Industrial Estate, Plot-18, Survey-33, Behind New Mustang Enterprises, Vevoor Village, Palghar, Maharashtra, 401404, India
hotel kitchen equipment in Palghar
Report incorrect details
































