
Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power | 12V DC |
| Dimensions | 100mm Dia |
| Usage | Surveillance in banks, malls, offices and commercial establishments |
| Features | Compact size, Easy install, Wide application, Discreet design, Cost-effective |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, FLASHBACK SECURITIES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from FLASHBACK SECURITIES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2009
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Surat, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Bharat Kumar Jain
Address
Plot No.35-42, Abhilasha Heights, Near Kiran Motor's, Aai Mata Chowk, Opp. TVS Auto Point, Parvat Patia, Surat, Gujarat, 395010, India
cctv dome camera in Surat
Report incorrect details


































