
Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | DS-2CD2T42FWD-I |
| Resolution | 2MP |
| Sensor | 1/2.7" |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Usage | Indoor and outdoor security surveillance in homes, shops, and commercial spaces. |
| Housing | Plastic |
| Features | Night Vision, Indoor/Outdoor, High Resolution, Wide Angle, Easy Install |
Company Details
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2012
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
19BFPPM8081J2ZL
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19BFPPM8081J2ZL
Kolkata, West Bengal
Proprietor
Mr. Basudeb Mohanti
Address
46/B, GR FLOOR, Jadab Ghosh Road, Kolkata, West Bengal, 700061, India
dome cameras in Kolkata
Report incorrect details
































