
Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Camera Type | Dome |
| Housing Material | Plastic |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| Power | 12V DC |
| Dimensions | 100mm Dia |
| Usage | Indoor/outdoor surveillance |
| Features | Wide view, High resolution, Easy install, Durable casing, Clear image |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, THIRD EYE SOLUTION has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from THIRD EYE SOLUTION at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2013
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Panipat, Haryana
Name
Mr. Tarun Chandok
Address
Shop Num 3, Court Road, Opposite Sbi Bank, Industrial Area, Panipat, Haryana, India
cctv dome camera in Panipat
Report incorrect details































