
Dome Camera - Camera Pixels: 2 Mp Megapixel (Mp )
Price: 3000.00 INR / Piece
(3000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
7
In Stock
Product Specifications
| Camera Range | 30 m |
| Connectivity Type | Wired |
| Camera Type | Other, Indoor Camera |
| Sensor Type | Other, 3.6mm lens |
| Camera Style | Dome Camera |
| Technology | Other, Analog/Wired |
| Special Features | Other, Day & Night Vision |
| Remote Control | No |
| Camera Size | Compact |
| Camera Pixels | 2 MP Megapixel (MP ) |
| Screen Resolution | 1080p |
| Image/Video Quality | HD |
| Power Supply | 12V DC |
| Output Formats | Analog Video Output |
| File Compatibility | AVI/JPEG |
| Main Domestic Market | Haryana, Uttar Pradesh, Punjab, Delhi |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Price | 3000.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 35 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 7 |
| Mop | 7 |
| Product Unit | 7 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Minimum Ordered Packs | 7 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
We provide installation, maintenance, support, retail and wholesale services for - CCTV cameras, Hardware firewalls, servers, switches, access points, wifi routers and interactive flat panels.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2014
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AAECV1734F1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAECV1734F1ZI
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
sales
Ms Neha Kumari
Members since
3 Years
Address
CB-255, First Floor, Naraina Ring Road, New Delhi, Delhi, 110028, India
Report incorrect details
































