
Domal Window Roller White
Price: 4.50 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1000 Piece
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, Plastic |
| Color | White |
| Dimensions | 50x30x20 mm |
| Weight | 100g |
| Load Capacity | 5 kg |
| Usage | Window sliding mechanism |
| Bearing Type | Roller |
| Features | Smooth operation, Quiet rolling, Long lifespan, Durable design, Corrosion resistant, High load capacity |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | 02 Days |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
7
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AJFPP0527M1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AJFPP0527M1Z5
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Vipul Patel
Address
Nagraj Estate, Near Ambika Estate, Devnagar Road, Gota Gam, Gota, Ahmedabad, Gujarat, 382481, India
window roller in Ahmedabad
Report incorrect details
































