
Domal Window Roller - Metal & Plastic, 50x25x15 Mm, Black | Durable, Rustproof, Easy Installation, Smooth Sliding, Load Capacity 10kg
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, plastic |
| Dimensions | 50x25x15 mm |
| Weight | 100g |
| Load Capacity | 10kg |
| Wheel Diameter | 15mm |
| Color | Black |
| Warranty | 1 year |
| Features | Smooth sliding, Easy install, Durable, Rustproof, Affordable, Superior quality |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NINE BEARINGS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Doors/Windows Accessories & Fittings in bulk from NINE BEARINGS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
50
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AAFCN2572A1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AAFCN2572A1ZR
Thane, Maharashtra
Director
Mr. Pratik Shah
Address
Mumbai Showroom : Vaze Building, Thane, Maharashtra, 421204, India
Report incorrect details










































