
Dolphin Rocker - Plastic, 1000x500x400 Mm, Green | Child Friendly, Engaging, Durable Design For Indoor/outdoor Play, Max Load 50 Kg
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Dimensions | 1000x500x400 mm |
| Weight | 10 kg |
| Max Load | 50 kg |
| Usage | Indoor/outdoor play for children aged 2-6 |
| Safety Standards | EN71 |
| Features | Safe Play, Durable Design, Child Friendly, Engaging, Fun Activity, Outdoor Fun |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MONTESSORI WORLD has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Amusement Games & Equipments in bulk from MONTESSORI WORLD at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
3
Establishment
1998
GST NO
24BGZPS2389L1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BGZPS2389L1ZA
Vadodara, Gujarat
proprietor
Mr. Manish Harshadbhai Shah
Address
C/o Kids Republic School, Bh. Krishna Complex, Poonam Complex Char Rasta, Waghodia Road, Vadodara, Gujarat, 390019, India
amusement park toy in Vadodara
Report incorrect details






















