
Dolphin-9 Ro System
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Water Purifier |
| Dominant Color | Blue |
| Capacity | 10 Liters |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 30x20 cm |
| Pressure | 20 psi |
| Weight | 5 kg |
| Warranty | 1 year |
| Usage | Home and office water purification |
| Features | Water filtration, Pure water, Easy installation, Cost effective, Long lasting |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Betco Home Appliances has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Water Softener & Purifier from Betco Home Appliances at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
Owner
Mr. Dinesh Giri
Address
Hosiyarpur Mkt., Sec-51, Noida, Uttar Pradesh, India
dolphin ro system in Noida
Report incorrect details









































