
Delvo Screwdriver
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power Source | Electricity |
| Type | Precision |
| Weight | 600g |
| Max Torque | 3N.m |
| Material | Plastic, Metal |
| Length | 200mm |
| Cord Length | 1.5m |
| Features | Precise, Efficient, Durable, Reliable, Powerful, Versatile, Easy Use |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Product Details:
Power SourceElectricity
TypePrecision Screwdriver
Weight600g
Max. Torque3N.m
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sachetan Knowledge Companions Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Electric Power Tools in bulk from Sachetan Knowledge Companions Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
06AAVCS5486J1ZG
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAVCS5486J1ZG
Gurugram, Haryana
Business Development Manager
Mr. Nikhil Kulhari
Address
Unit 417, Fourth Floor, ILD Trade Centre, Subhash Chowk, Sohna Road, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details



































