
Cpplus Hd Bullet Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Sensor type | CMOS |
| Lens | 2.8mm |
| IR distance | 30m |
| Housing material | Plastic |
| Power | 12V DC |
| Usage | Security surveillance, outdoor monitoring, perimeter protection, etc. |
| Features | HD video, Night vision, Weatherproof, Easy install, Secure footage |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Spycloud Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Spycloud Solutions at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Secunderabad, Telangana
Partner
Mr. Srikanth
Address
89, Opposite RTO Office, P & T Colony, Trimulgherry, Secunderabad, Telangana, 500015, India
bullet camera in Secunderabad
Report incorrect details
































