
Cp Plus Dome Camera - Plastic Material, 720p Resolution, 2.8mm Lens | High Performance, Easy To Install, Night Vision With 24 Ir Leds
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 720p |
| IR LEDs | Yes |
| Power Supply | 12V DC |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Surveillance in institutes, schools, malls, offices, banks, and shops |
| Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 100x100x75 mm |
| Features | Night vision, Easy install, High performance, Clear image, Auto AGC, Auto balance |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06ADEPB4778K1ZE
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06ADEPB4778K1ZE
Gurugram, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Deepak Bajaj
Address
42, Shri Shyam Palace, Sector 4 & 5 Chowk, Railway Road, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details


































