
Cctv Surveillance Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | 30m |
| Power | 12V DC |
| Housing | Metal |
| Usage | Outdoor security surveillance |
| Features | High Resolution, Remote Viewing, Night Vision, Weatherproof, Easy Install |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SECOM SECURITY SYSTEMS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Security Equipment from SECOM SECURITY SYSTEMS at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2000
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Sandeep Patil
Address
G-2, Shreya House, Off Andheri - Kurla Road, Chakala, Opp. Gurunanak Petrol Pump, Andheri East, Mumbai, Maharashtra, 400099, India
surveillance camera in Mumbai
Report incorrect details

































