
Cctv Small Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Mini Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| Power | DC 12V |
| Dimensions | 50x50x30 mm |
| Material | Metal housing |
| Usage | Surveillance, security monitoring, discreet recording in various settings. |
| Features | Compact design, High resolution, Easy install, Discreet viewing, Affordable price |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Importer, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2015
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
23AHIPC5861E1ZO
Payment Mode
Days after Acceptance (DA)
Certification
Crisil Certified
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23AHIPC5861E1ZO
Indore, Madhya Pradesh
Business Head
Mr Pankaj Chintamani
Address
108, Mourya Centre, 16-Race Course Road, Indore, Madhya Pradesh, 452002, India
cctv mini camera in Indore
Report incorrect details







































