
Cctv Security Cameras - 1080p, Cmos Sensor, 2.8mm Lens , 90 Degree Field Of View, -20°c To +50°c Operating Temperature, 12v Dc Power Supply, Compact 100mm X 100mm X 150mm Design
Price: 150 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
10 Piece
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Lens | 3.6mm |
| Night Vision | IR LEDs |
| Housing Material | Aluminum |
| Power | 12V DC |
| Dimensions | 100x80x60mm |
| Usage | Security Surveillance, Perimeter monitoring, asset protection |
| Features | High Resolution, Wide Angle, Night Vision, Remote Access, Durable Housing, Easy Installation |
| Supply Ability | 15 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
Company Details
Provide solutions in CCTV, repairing of LAPTOP motherboard Hinges, Keyboard,LED screen replacement , repairing of DESKTOP/ ALL-IN-ONE motherboard
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27ACMPN8887A2Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27ACMPN8887A2Z2
Kalyan, Maharashtra
Proprietor
Mr Milind Vijay Neve
Address
Shop No. 1, Gulab Apartment, Opp Rambaug Lane No. 4, Thane, Kalyan, Maharashtra, 421301, India
cctv security camera in Kalyan
Report incorrect details











































