
Cctv Security Camera - High-quality Raw Material, Durable Design, Advanced Surveillance Features
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Camera Type | Dome |
| Resolution | 2MP |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Material | Plastic |
| Power | 12V DC |
| Usage | Security surveillance in various environments |
| IP Rating | IP66 |
| Features | High resolution, Wide angle, Night vision, Easy install, Durable design, Remote view, Cost effective |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ISOTECH has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from ISOTECH at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Fabricator, Producer
Employee Count
14
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ACOPF4554A1ZV
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI







































