
Cctv Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Housing Material | Plastic |
| IR Range | 20m |
| Power Supply | 12V DC |
| Dimensions | 100x100x80 mm |
| Usage | Security surveillance in banks,hotels, offices, residential buildings. |
| Features | High Resolution, Easy Install, 24hr Surveillance, Day/Night Vision, Sturdy Design |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Vaibhav Dongare
Address
Shri Apurva Chandra, Midc Industries Area, Chhatrapati Sambhajinagar, Maharashtra, 431501, India
Report incorrect details






























