
Cctv Dome
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 2.8mm |
| Housing Material | Plastic |
| IR LEDs | 10-20 |
| Power Consumption | 12V |
| Usage | Indoor/Outdoor security surveillance |
| Dimensions | 100 x 100mm |
| Weight | 0.5kg |
| IP Rating | 66 |
| Features | Wide Angle, High Resolution, Weatherproof, Easy Install, Clear Vision, Night Vision, Remote Access |
Company Details
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier, Retailer
Employee Count
1
Establishment
1989
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AEZPM8937P1Z7
Payment Mode
Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AEZPM8937P1Z7
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Bharat Mistry
Address
B-602, Raaj Pearl Royal, Opp. Fire Station,TP-44, B/h. Swaminarayan Sanskar Dham, Chandkheda, Ahmedabad, Gujarat, 382424, India
cctv dome camera in Ahmedabad
Report incorrect details


































