
Cctv Camera Power Supply - Abs Plastic, 10x5x2 Cm, 12v Dc, 2a | Cost-effective, Durable, Efficient, Functional, Reliable, Robust, Standard
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Excel Tech
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 12V DC |
| Output Voltage | 12V DC |
| Output Current | 2A |
| Dimensions | 10x5x2 cm |
| Material | ABS Plastic |
| Weight | 100g |
| Connectors | Screw Terminals |
| Features | Robust, Durable, Efficient, Cost-effective, Reliable, Functional, Standard |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
29AAEFE7325G1ZE
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29AAEFE7325G1ZE
Bengaluru, Karnataka
MD
Mr. Ravi Kumar
Address
#123/1, Plot No 28, Kachanayakana Halli, Bommsandra, Anekal Taluk, Bengaluru, Karnataka, 560099, India
cctv power supply in Bengaluru
Report incorrect details



![12V To 5Amp - 4 Channel Dlx Cctv Power Supply - Application: ]](https://cpimg.tistatic.com/09016447/b/4/12V-To-5Amp-4-Channel-Dlx-CCTV-Power-Supply.jpg)






























