
Cctv Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Dome |
| Color | Black |
| Resolution | 1080p |
| Sensor | CMOS |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | 20m |
| Usage | Surveillance and security applications in various settings, such as homes, businesses, and public spaces. |
| Housing Material | Plastic |
| Power Supply | DC12V |
| Features | High Resolution, Easy Install, Compact Design, 24/7 Surveillance, Affordable Price |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, KONARK SOLUTIONS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from KONARK SOLUTIONS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kadi, Gujarat
Owner
Mr. Sanjay Patel
Address
F-54, Bacswalya Estate, Near Railway Station, Kadi, Gujarat, 382715, India
Report incorrect details
































