
Cctv Bullet Camera
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Sreeji Electronic
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | 1/3" |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Housing Material | Aluminum |
| Power Supply | 12V |
| Usage | Outdoor surveillance, security monitoring, perimeter protection |
| Weight | 500g |
| Dimensions | 100x70mm |
| Operating Temperature | -20°C to +50°C |
| Features | High Resolution, Wide Angle, Night Vision, Weatherproof, Easy Install |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
North 24 Parganas, West Bengal
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr. Mayur Goyal
Address
20, Chandni Chowk Street, 3rd Floor, Room No. - 8, North 24 Parganas, West Bengal, 700072, India
Report incorrect details

































