
Cctv Bullet Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 720p |
| Lens | 3.6mm |
| IR LEDs | Up to 30m |
| Power Supply | 12VDC |
| Housing Material | Metal |
| Usage | Security surveillance in corporate offices, banks, hotels |
| Weight | 1kg |
| Dimensions | 100x80x60 mm |
| Features | High quality, Low light vision, Security monitoring, Durable design, Versatile options |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Siliguri, West Bengal
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Sachin Jaiswal
Address
Jaiswal House, Opp. Gurund Medical Hall, Gurund Nagar, Po Pradhan Nagar, Siliguri, West Bengal, 734003, India
cctv bullet camera in Siliguri
Report incorrect details
































