
Cctv Accessories
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Control Panel |
| Dominant Color | Dark Brown |
| Display Size | 7 inches |
| Interface Type | Digital |
| Material | ABS Plastic |
| Weight | 3kg |
| Dimensions | 20x15x5 cm |
| Power Supply | 12V DC |
| Compliance | CE, RoHS |
| Usage | CCTV camera control and monitoring |
| Features | Easy control, Intuitive interface, Cost effective, Reliable operation, Modern design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NETWORK INFOTECH SYSTEMS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from NETWORK INFOTECH SYSTEMS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2006
GST NO
33ARJPP6599F1Z9
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33ARJPP6599F1Z9
Chennai, Tamil Nadu
Name
Mr.
Address
No. 3, Stetford Hospital Road, Opp. Stetford Hospital, Abattur, Chennai, Tamil Nadu, 600053, India
tv accessories in Chennai
Report incorrect details








































