






Cctv 5mp Dome Camera - Camera Pixels: 5 Megapixel (Mp )
Price: 1416.00 INR / Piece
(1200.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
1416.00 INR / Piece
Weight :
200.00 Gram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
20
In Stock
Product Specifications
| Camera Range | 20 M |
| Camera Style | Dome Camera |
| Special Features | Weather Proof |
| Remote Control | No |
| Camera Pixels | 5 Megapixel (MP ) |
| FOB Port | JAIPUR |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 50 Per Day |
| Delivery Time | 4 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Currency | INR |
| MRP | 1416.00 INR |
| Shipping Type | actual |
| Stock Quantity | 1000 |
| Pkg Box Breadth | 11.50 cm |
| Returnable | No |
| Price | 1200.00 INR (Approx.) |
| Weight | 200.00 Gram |
| Price Type | fixed |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Length | 11.50 cm |
| Mop | 20 |
| Brand Name | GAIT TECH |
| Minimum Ordered Packs | 20 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
08ARFPP2583H1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 08ARFPP2583H1ZI
Jaipur, Rajasthan
Proprietor
Mr Rohit Palsani
Members since
2 Years
Address
14, Sharda Colony, Gandhi Path Vashali Nagar, Gali No. 12 Sanjay Nagar, Jaipur, Rajasthan, 302023, India
cctv dome camera in Jaipur
Report incorrect details































