



Cbr Machine - Glass Type: Na
Price: 49560.00 INR / Piece
(42000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
49560.00 INR / Number
Weight :
80.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Power Supply | 220 |
| Control Type | NA |
| Glass Type | NA |
| Display Type | NA |
| Temperature Resistance | NA |
| Speed Range | NA |
| Height | 550 Millimeter (mm) |
| Product Type | Iron |
| Weight | 75 Kilograms (kg) |
| Width | 350 Millimeter (mm) |
| Length | 450 Millimeter (mm) |
| Power | 220 Volt (v) |
| Voltage | 220 Volt (v) |
| Material | Iron |
| Warranty | 1Year |
| Delivery Time | 20 Days |
| Weight | 80.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Price | 42000.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 1 |
| Pkg Box Length | 45.00 cm |
| Brand Name | SE Test & Tejas |
| Returnable | No |
| Shipping Type | actual |
| Unit Type | Number |
| MRP | 49560.00 INR |
| Pkg Box Height | 60.00 cm |
| Mop | 1 |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Breadth | 35.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2026
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
18ACMFA6129J1Z2
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 18ACMFA6129J1Z2
Guwahati, Assam
proprietor
Mr. Sumit
Members since
1 Years
Address
134, Odalbakra Main Road, Lalganesh, Guwahati, Assam, 781034, India
Report incorrect details
































