
Bopp Tape - Bopp Film, 48mm X 66m X 0.05mm, Clear | Strong Seal, Durable, Versatile, Cost-effective, Easy Application, High Adhesion, Clear Visibility
Price: 1750.00 INR / Box
(1750.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
9
In Stock
Product Specifications
| Material | BOPP Film |
| Adhesive | Acrylic |
| Width | 48mm |
| Length | 66m |
| Thickness | 0.05mm |
| Core Diameter | 76mm |
| Color | Clear |
| Features | Strong Seal, Durable, Versatile, Cost-effective, Easy Application, High Adhesion, Clear Visibility |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Brand Name | PI WONDER |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 9 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Mop | 9 |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 45 |
| Price | 1750.00 INR (Approx.) |
| Moq | 9 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 9 |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24ALVPT5362J1ZC
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ALVPT5362J1ZC
Surat, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Prem Tiwari
Address
Plot No. 5113, Road No. 51, Sachin, Gidc, Surat, Gujarat, 394230, India
plain bopp tape in Surat
Report incorrect details



























