
Boom Box Speaker
Price Trend: 17500.00 - 18500.00 INR / Box
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
5 Box
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 40x20x15 cm |
| Weight | 5 kg |
| Material | Plastic,Metal |
| Power | AC adapter |
| Battery | Rechargeable |
| Output power | 20W |
| Frequency | 80Hz-20kHz |
| Features | Loud sound, Portable design, Wireless connectivity, Long battery life, Durable build |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 48 Hours |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
21CVUPS8387M2ZC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 21CVUPS8387M2ZC
Bhubaneswar, Odisha
Director
Mr Firoj Kumar Senapati
Address
Plot No-1879,Lane No-06,Bhaktamadhu Nagar,Gandamunda Bhubaneswar, Odisha, 751030, India
box speakers in Bhubaneswar
Report incorrect details










































