
Behringer Ep 4000 Amplifier
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Power Amplifier |
| Dominant Color | Black |
| Power Output | 4000W |
| Channels | Stereo |
| Weight | 20kg |
| Dimensions | 48cm x 48cm x 15cm |
| Cooling | Forced Air |
| Usage | Professional sound reinforcement, live events, studio applications, and fixed installations. |
| Features | High Power, Durable Build, Reliable Operation, Professional Audio |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, JDS ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Amplifiers from JDS ENTERPRISES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Importer, Service Provider, Distributor, Supplier
Establishment
2006
GST NO
07AKLPG4386J1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AKLPG4386J1ZR
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Durgesh
Address
No-19, Ambey Market, Koria Pul, Chandani Chowk, Delhi, Delhi, 110006, India
audio mixer in Delhi
Report incorrect details





























