
Beaded Tassels - Premium Acrylic And Natural Stone Beads | Elegant Decorative Touches, Versatile Styling Options
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Acrylic beads |
| Color | Gold |
| Length | 10-15cm |
| Bead Size | 5-8mm |
| Weight | 5-10g |
| Usage | Decorating curtains, bags, garments |
| Packaging | Cardboard box |
| Features | Elegant design, Durable beads, Versatile use, Decorative accent, Premium materials |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SAGE EXPORTS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Tassels & Trimmings in bulk from SAGE EXPORTS at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
40
Establishment
1999
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
Partner
Ms. Arti Kapoor
Address
No.88, NSEZ, Phase 2, Noida, Uttar Pradesh, 201305, India
beaded tassels in Noida
Report incorrect details








































