
Beaded Tassel
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Glass Beads |
| Color | Gold |
| Length | 10-15 cm |
| Bead Size | 2-4 mm |
| Weight | 10-20g |
| Usage | Curtains, cushion covers, and other home decor items |
| Packaging | Single Polybag |
| Features | Elegant Design, Durable Material, Versatile Use, Easy Attachment, Adds Flair |
Company Details
Business Type
Exporter, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
2005
GST NO
09AAXPI0271J1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AAXPI0271J1ZA
Moradabad, Uttar Pradesh
CEO
Mr. Arshad Iqbal
Address
Shidi Sarai, Abdul Hadi Road, Near Railway Station, Moradabad, Uttar Pradesh, 244001, India
beaded tassels in Moradabad
Report incorrect details
































