






Automatic Snacks Beverages Vending Machine - Capacity: 400 Pcs/hr
Price: 188798.82 INR / Unit
(159999.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
188798.82 INR / Unit
Weight :
200.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Material | Stainless steel |
| Automation | Automatic |
| Display | LED Touchscreen |
| Voltage | 220 Volt (v) |
| Power | 450 Watt (w) |
| Capacity | 400 Pcs/hr |
| Temperature | 5-25 Celsius (oC) |
| Size | Standard |
| Weight | 200 Kilograms (kg) |
| Warranty | 1 Year |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Price | 159999.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 50 |
| Unit Type | Unit/Units |
| MRP | 188798.82 INR |
| Pkg Box Length | 194.00 cm |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Mop | 1 |
| Weight | 200.00 Kilogram |
| Moq | 1 |
| Shipping Type | actual |
| Price Type | fixed |
| Color | White |
| GSTIN | 18% |
| Brand Name | CRAZZY |
| Pkg Box Height | 86.70 cm |
| Pkg Box Breadth | 90.40 cm |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2022
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAKCC4810H1ZW
Payment Mode
Wallet & UPI, Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAKCC4810H1ZW
Ahmedabad, Gujarat
Marketing Manager
Miss Barkha Thadani
Members since
1 Years
Address
D-55 Sumel 5 Asarwa Road, Near Chamunda Bridge, Ahmedabad, Gujarat, 380016, India
snack vending machine in Ahmedabad
Report incorrect details



























