
Automatic Shaker
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Shake weight | 1kg-35kg |
| Shake distance | 80mm-420mm |
| Shake time | 1/3/5min |
| Size | 780*760*1200mm |
| Weight | 200KG |
| Noise level | <70db(A) |
| Power | 220V/56Hz |
| Features | Easy operation, Quiet work, Beautiful outlook |
Product Overview
Key Features
Specification of Automatic Shaker :
Shake weight: 1kg-35kg
Shake distance: 80mm-420mm
Shake time: 1min, 3min, 5min
Size: 780*760*1200(mm)
Weight: 200KG
Noise level: <70db(A)
Power: 220V/56Hz 0.75W
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shenzhen Oceanpower New Materials Technology Co., Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Painting Equipments & Maintenance in bulk from Shenzhen Oceanpower New Materials Technology Co., Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
1996
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Ms. Sophie Ou Yang
Address
Block C&Di 7&8/F, Bldg.F3.8, Tian'an Cyber Park, Chegongmiao, Futian district, Shenzhen, Guangdong, 518040, China
digital shaker in Shenzhen
Report incorrect details










































