
Automatic Road Barrier - Stainless Steel, 2000x1000x600 Mm, Silver | Durable Design, Easy Install, Low Maintenance, Low Power, Secure Access
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Turnstile Gate |
| Primary Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Dimensions | 2000 x 1000 x 600 mm |
| Power Consumption | 100W |
| Weight | 200 kg |
| Usage | Access control for factories, hotels, parking lots, and office complexes. |
| Compliance | CE Certified |
| Features | Secure Access, Easy Install, Low Power, Durable Design, Simple Operation, Low Maintenance |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19AACCN1737C1ZQ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AACCN1737C1ZQ
Kolkata, West Bengal
Director
Mr. S. L. Khemka
Address
BB/114, Rajdanga Sarat Park, Kasba, Kolkata, West Bengal, 700107, India
road barrier in Kolkata
Report incorrect details

































