
Orange Automatic Grade Pallet Strapping Machine
Price: 112572.00 INR / Number
(95400.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
2000000.00 INR / Number
Weight :
750.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Other, Silver and Yellow |
| Type | Pallet Strapping Machine, Other |
| Automatic Grade | Automatic |
| Payment Terms | Others, Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | 10-15 Days |
| Packaging Details | As per the industry standard. |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Max Quantity | 100 |
| Price | 95400.00 INR (Approx.) |
| Min Quantity | 1 |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| GSTIN | 18% |
| Product Unit | 1 Number |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | FASTPACK |
| Color | Other, Silver and Yellow |
| Unit Type | Number |
| Shipping Type | free |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 109.00 cm |
| Weight | 750.00 Kilogram |
| Packsize | 1 |
| MRP | 2000000.00 INR |
| Pkg Box Length | 120.00 cm |
| Stock Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 99.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Durability: Long Life
Strength: High
Smoothly Work: Yes
Attributes:-
High performance
With User friendly functions.
Low Energy Consumption
Low operating cost
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2006
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AATCS1767N2ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AATCS1767N2ZF
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Rohit Gandhi
Members since
18 Years
Address
Corporate Office:IF - 128,129, Mamram Majesty Mall, Road no.43, Guru Harkishan Marg, Pitampura, Delhi, Delhi, 110034, India
automatic packaging machines in Delhi
Report incorrect details






























