
Automatic Glass Elevators
Price: 949900.00 INR / Unit
(805000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
996500.00 INR / Unit
Weight :
0.01 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Other |
| Drive Type | AC |
| Power Supply | Electric |
| Safety Device | Safety Sensor, Emergency Lowering |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 40 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Brand Name | DECCAN HOME ELEVATORS |
| Min Quantity | 1 |
| Price | 805000.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Price Type | fixed |
| Mop | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Max Quantity | 10 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Pkg Box Height | 20.00 cm |
| Shipping Rate | 1000.00 |
| Weight | 0.01 Tonne |
| Shipping Type | flat_rate |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Breadth | 20.00 cm |
| Packsize | 1 |
| MRP | 996500.00 INR |
| Pkg Box Length | 20.00 cm |
| GSTIN | 18% |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
60
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06BORPA1572B1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06BORPA1572B1ZB
Faridabad, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Aasif Malik
Address
B No. E40, Nehru Ground, Opposite RBA College, New Industrial Town, Faridabad, Haryana, 121004, India
glass elevators in Faridabad
Report incorrect details





























