
Automatic Chapati Making Machine - Metal Build, High Efficiency | Ideal For Roti Preparation
Price: 150000.00 INR / Unit
(150000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
150000.00 INR / Unit
Weight :
0.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Automatic Chapati Making Machine |
| General Use | Making Roti |
| Material | Metal |
| Automatic | Yes |
| Feature | High Efficiency |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 3 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Type | free |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 0.00 in |
| MRP | 150000.00 INR |
| Unit Type | Unit/Units |
| Mop | 1 |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Height | 0.00 in |
| Stock Quantity | 10 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | JPRS ENGINEERING |
| Price | 150000.00 INR (Approx.) |
| Pkg Box Breadth | 0.00 in |
| Weight | 0.00 Tonne |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
33DPGPP6396C1ZO
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33DPGPP6396C1ZO
Coimbatore, Tamil Nadu
Proprietor
Mr R.
Address
No. 3, Mullai Nagar, Ravindranath Tagore Road, Maniyakarampalayam, Ganapathy, Coimbatore, Tamil Nadu, 641006, India
semi automatic chapati making machine in Coimbatore
Report incorrect details




























