
Air Conditioner Stand, Material: Metal
Price: 500.00 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Steel |
| Color | White |
| Weight | 5 kg |
| Dimensions | 600x300 mm |
| Load Capacity | 150 kg |
| Finish | Powder coated |
| Usage | Supports air conditioners, outdoor units |
| Features | Stable support, Easy install, Durable, Versatile, Secure fit, Corrosion resistant |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
35
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BIYPS1151D1Z1
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BIYPS1151D1Z1
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Kailash Singh
Members since
3 Years
Address
KH No. 83/15, Gali No. 6 Main Road, Mundka, Near Mundka Metro Depot, New Delhi, Delhi, 110041, India
Report incorrect details





























