
Air Conditioner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | HVAC unit |
| Color | Gray |
| Cooling Capacity | 12000 BTU |
| Dimensions | 1000x500x200 mm |
| Refrigerant | R410A |
| Voltage | 220V |
| Power Consumption | 1500W |
| Usage | Space cooling in commercial or residential buildings. Suitable for various indoor applications. |
| Features | Cooling, Efficiency, Quiet operation, Compact design, Easy installation |
Company Details
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
6
Establishment
2013
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Navi Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Suhas
Address
607- 6th Floor,Vashi Infotech Park Plot 16, Sec-30A Behind Raghuleela Mall, Vashi, Navi Mumbai, Maharashtra, 400703, India
Report incorrect details

























