
Air Conditioner - 1.5 Ton, 800x400x300 Mm, White | Cool Air, Easy Install, Long Life, Low Power, Quiet Operation, R32 Refrigerant
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Window AC |
| Color | White |
| Cooling Capacity | 1.5 Ton |
| Power Consumption | 1500W |
| Refrigerant | R32 |
| Dimensions | 800x400x300 mm |
| Weight | 35 kg |
| Usage | Homes, offices, hotels in Punjab and Haryana |
| Features | Cool air, Low power, Easy install, Long life, Quiet operation |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
1997
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ludhiana, Punjab
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Puneet Kaura
Address
2258, St No.10, Janta Nagar, Gill Road, Ludhiana, Punjab, 1410003, India
Report incorrect details

























